oferta specjalna
od 105 PLN
Menu
Kontakt
CRV d.o.o.
Rakarska 1/a
10 410 Velika Gorica, Hrvatska
ID - KOD: HR-AB-01-080243346
TAX-ID 62853273572

tel: 00385 1 62 33 760
fax: 00385 1 62 33 761
e-mail: crv@globalnet.hr

RBA BANK POLSKA
5717 5010 3500 0000 0013 3149 58
Warunki rezerwacji w promocjach Groupon

 

1.
Voucher Groupon upoważnia Kupującego do skorzystania z świadczeń zawartych w ofercie Groupon i biura podróży CRV tours. Każdy voucher ważny jest dla dwóch osób i  zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym lub pokoju dwuosobowym z dostawka. Voucher Groupon nie upoważnia kupującego do skorzystanie z innych ofert na stronie internetowej www.chorwacja.wakacjeiwczasy.eu.
2.
W celu skorzystania z voucheru Groupon, klient powinien zarezerwować termin i ilość pokoi  (w zależności od ilośći wykupionych w serwisie Groupon voucherów) w sposób następujący:
e-mailem na adres: crv@globalnet.hr lub telefonem pod numer 00385 1 623 37 60 .
 
Polecamy rezerwację dokonać drogą e-mailowa, z własnego e-maila. Wszystkie dalsze informacje i dokumenty będą wysyłane wyłacznie na ten adres e-mail który został podany podczas rezerwacji, chyba że później nie zostało ustalone inaczej.
O dostępności terminów i obiektów decyduje kolejność zgłoszeń – zalecana jak najwcześniejsza rezerwacja.
Przy rezerwacji klient powinien wpisać wszystkie dane osobiste i podać kod Grouponu i kod zabezpieczający z kuponu Groupon lub wysłać scan kuponu.  Rezerwacja bez podanego prawidłowego kodu Grouponu i kodu zabezpieczającego nie będzie brana pod uwagę.
 
W przypadku gdy rezerwacja nie została zgłoszona, hotel zatrzymuje prawo odmówienia usług zapewnionych w ofercie Groupon; niezależnie od tego iż posiada klient kupon Groupon.
 
Informacja o dostępnym miejscu zakwaterowania udzielona przez agenta przed dostarczeniem kodów nie jest zobowiązująca.
3.
Klient nie ma możliwości wyboru obiektu zakwaterowania; w zależnośći od kolejności  zgłoszeń biuro podróźy CRV tours będzie przydzielało obiekt i pokój, a informacje o przydzielonym obiekcie klient otrzyma przed wyjazdem z Polski. Z tego powodu, klient nie ma prawo do reklamacji w związku z obiektem zakwaterowania. Jednak, biuro podróży CRV tours, w ramach możliwości będzie się starało zabezpieczyć obiekt zgodnie z życzeniami  i potrzebami klientów.
4.
W przypadku rezerwacji dodatkowych świadczeń oferowanych przez biuro podróży CRV tours (dopłata za dodatkowe noclegi, dopłata za pobyt dziecka, dopłata za obiad), klient powinien zwrócić się do biura z zapytaniem. Na podstawie zapytania, biuro podróży CRV tours zrobi rezerwację dodatkowych świadczeń i wystawi klientowi fakturę pro forma. Klient powinien za dodatkowe usługi zapłacić na konto biura podróży CRV tours, chyba że inaczej nie zostało ustalone z agentem.
Do dyspozycji polskich klientów biuro posiada konto w RBA banku Polska na który można dokonać wszelkie wpłaty w PLN, bez opłaty kosztów transakcji zagranicznej.
5.
Wszyscy klienci są zobowiązani zapłacić taksę klimatyczną. Zapłatę można dokonać na miejscu.
6.
Jak zrobić rezerwację w ramach oferty Groupon?
W przypadku rezerwacji e-mailem lub telefonem, należy podać następujące informacje:
-      Imiona i nazwiska wszystkich gości
-      daty urodzin.
-      Wymagany termin i ilość pokoi
-      Kod Grouponu i kod zabezpieczający
-      Życzenia i wymagania.
Każdy klient otrzyma potwierdzenie rezerwacji z voucherem i zaznaczonym miejscem zakwaterowania najpóżniej 15 dni przed datą korzystania z świadczeń. O kolejności wysyłania takich dokumentów oprócz kolejności zgłoszeń decyduje i data zarezerwowanego terminu.
Rezerwacje można odwołać/zmienić najpóźniej 72 godziny przed datą rozpoczęcia korzystania z zarezerwowanych świadczeń. Imiona i nazwiska uczestników można zmienić do czasu przyjazdu bez ponoszenia żadnych kosztów.
UWAGA:
W przypadku gdy z dwiema osobami dorosłymi przyjezdzia dziecko w wieku do 7 lat (gratis),  należy poinformować o tym biuro podróży CRV tours które wystawy voucher również dla dziecka. Obiekt zakwaterowania zatrzymuje prawo odmówienia usług które nie są zaznaczone na dokumentach rezerwacyjnych.
W przypadku gdy z rezerwacji chce skorzystać jedna osoba, cena pozostaje bez zmian.
Biuro rozpatrzy i potwierdzi wyłącznie rezerwacje które zawierają wszystkie dane (mianowicie: imiona i nazwiska użytkowników Grouponu, kod Grouponu i kod zabezpieczający).
7.           
Prosimy  zapoznać  się z Ogółnymi Warunkami Świadczeń Usług Zakwaterowania.
Potwierdzając rezerwacje potwierdzasz również że jesteś zapoznany z Ogólnymi Warunkami.
Polecamy w Polsce wykupić ubezpieczenie podróży. 
8.           
Za wszystkie dodatkowe informacje lub pytania pozostajemy do dyspozycji.
Copyright © 2011 CRV-TOURS
wykonanie: input.com.pl
o nas
oferta
FAQ
kontakt